Anna Jaworowska

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

571803130


Jako doradca ds. nieruchomości zapewniam moim klientom kompleksową obsługę i skuteczną sprzedaż. Cenię sobie jasną i szczerą komunikację i zanim zacznę działać, staram się przede wszystkim zrozumieć klienta i jego potrzeby. Każdy z klientów jest inny, przez co ta praca jest dla mnie naprawdę ciekawa i fascynująca.
Jako doradca klienta działam z sukcesami od 2014 roku. Pracowałam m.in. w branży ubezpieczeniowej i inwestycyjnej w segmencie premium. Ukończyłam Uniwersytet kard. Wyszyńskiego na kierunku psychologii rodzinnej oraz studia podyplomowe związane ZZL na SGH, a także wiele szkoleń i kursów zawodowych, produktowych, sprzedażowych, z zakresu rozwoju osobistego, tzw. kompetencji miękkich, itp.
Czas wolny poświęcam rodzinie i przyjaciołom – dużo podróżujemy, rozmawiamy i po prostu jesteśmy razem. Moje „nałogi” zmieniają się z wiekiem – aktualnie interesuję się kulturą i życiem społecznym w Azji (Chiny, Korea, Japonia) oraz lubię czytać książki i blogi podróżnicze z całego świata. Kiedy tylko mogę, w zależności od aury, jeżdżę na nartach ale częściej na rowerze. Jestem też fanką talentu Dimash’a Kudaibergena.

Działam na terenie Warszawy, szczególnie na tzw. linii metra oraz w centralnych i południowych dzielnicach.

Zapraszam do współpracy!

Mój profil na facebooku 

Referencje Anna Jaworowska polecenie agent nieruchomości

Anna Jaworowska Referencje Nieruchomości Biale lwy
Anna Jaworowska Referencje Nieruchomości Biał Lwy


Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.