Znaleziono 5210 ofert
Wiejska posiadłość w Algarve

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Algarve, Mexilhoeira Grande, Portugalia

1 200 000 EUR (4 898 EUR/m2)

Oferty nieruchomości na sprzedaż i na wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi propozycjami na sprzedaż i na wynajem. Aktualne oferty nieruchomości z Warszawy i okolic oraz z całej Polski.

Oferty nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomościami na sprzedaż: mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, rezydencje i pałace na sprzedaż, nieruchomości komercyjne na sprzedaż. Mamy również wiele ciekawych propozycji na wynajem: mieszkania na wynajem, kawalerki na wynajem, mieszkania dla rodziny na wynajem, domy na wynajem, domy pod działałność godpodarczą na wynajem, hale na wynajem, lokale i obiekty komercyjne na wynajem. U nas znajdziesz kilka tysięcy atrakcyjnych propozycji. 

Jak wybrać właściwą nieruchomość do zakupu? 

Jeśli szukasz swojego wymarzonego M rozpocznij od ustalenia optymalnej lokalizacji a także budżetu jaki możesz przeznaczyć. Jeżeli myślisz o zakupie mieszkania określ przede wszystkim jaką kwotą możesz dysponować. Przyjmując pewien przedział cenowy mieszkania czy domu, na który możesz sobie pozwolić weź także pod uwagę: koszty notariusza, podatki i opłaty związane z zakupem, wynagrodzenie pośrednika nieruchomości, nakłady na remont lub wykończenie, wydatki na przeprowadzkę. Te elementy plus cena jaką zapłacisz za nieruchomość stanowić będzie całkowity budżet inwestycji. Kiedy określisz wszystkie składowe pozycje zakupu, a także sprawdzisz swoją zdolność kredytową będziesz mógł obliczyć ile możesz zapłacić za nieruchomość do zakupu. Nie wiesz jak podejść do wyliczeń - pomóc w tym może profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami. Pośrednik nieruchomości przeanalizuje twoje potrzeby i oczekiwania a także pomoże określić możliwości. Dzięki temu łatwiej ustalić ramy cenowe mieszkania do zakupu lub domu jaki chcesz nabyć. 

Jak pośrednik nieruchomości może pomóc w zakupie wymarzonego domu lub mieszkania?

Rozpoczynając procez zakupu swojej nieruchomości jako nabywcy będziecie doświadczać i dowiadywać się wiele o tym, co wam się w mieszkaniach podoba, co jest bezwzględnie konieczne, a z jakich udogodnień możecie zrezygnować. Dzieje się tak dlatego, że idealna nieruchomość do zakupu nie istnieje. Działając samemu często traci się bardzo dużo czasu na naukę i poznanie rynku i możliwości. Dlatego, jeśli ten proces ma przebiegać szybko, warto skorzystać z usług doświadczonego agenta nieruchomości. Pośrednik podczas konsultacji zada wiele pytań takich jak: dokąd codziennie dojażdżasz, gdzie będą chodzić do szkoły twoje dzieci, jakie są wasze ulubione miejsca w Warszawie lub innym mieście, w którym chcecie kupić nieruchomość. Odpowiedzi na te pytania a także na wiele innych, które zada pośrednik nieruchomości ułatwią określenie optymalnej lokalizacji oraz parametrów mieszkania do zakupu. 

Czy warto korzystać z biura nieruchomości kupując nieruchomość inwestycyjnie?

Przy nieruchomościach kupowanych inwestycyjnie kluczowe jest nie tylko określenie budżetu, w którym chcemy się poruszać ale i celu oraz czasu inwestycji. Osoby kupujące mieszkanie na flipa będą poszukiwały do zakupu przede wszystkim lokali do remontu, aby kupić je poniżej wartości rynkowej. Dzięki dobrej cenie zakupu nieruchomości oraz ulepszeniu lokalu poprzez atrakcyjny remont będą mogły zrealizować zysk w stosunkowo krótkim - jedno lub dwumiesięcznym terminie, jeśli wszystko zostało dobrze zaplanowane pod zakup. Flipowanie nie jest jedynym sposobem zarabiania na nieruchomościach. Można także wyszukać okazji inwestycyjnej gdy ktoś potrzebuje szybko spieniężyć posiadaną nieruchomość. Po zakupie można ofertę wystawić od razu na rynek bez jakiejkolwiek inwestycji i zarobić dlatego, że miało się wolną gotówkę i czas na rynkowe zbycie mieszkania. Zupełnie inaczej jest gdy lokal albo mieszkanie mają być wynajmowane przez wiele lat, zapewniając dochód pasywny. W tym przypadku atrakcyjność najmu i stopa zwrotu z inwestycji przesądzą o wyborze. Ale czy pośrednik nieruchomości może pomóc inwestować lub flipować na nieruchomościach? Oczywiście, nie każdy. Warto współpracować z kilkoma sprawdzonymi biurami nieruchomości lub agentami, którzy mogą dostarczać perełek inwestycyjnych, dobrych propozycji nieruchomości do zakupu i ciekawych ofert spod lady. Biura nieruchomości często posiadają w swojej bazie nieruchomości, które nie są jeszcze wystawione na rynku, a także wiedzą co wkrótce na rynku może się pojawić. 

Mieszkania na wynajem w ofercie biura nieruchomości Białe Lwy - Nieruchomości

W ofercie naszej agencji nieruchomości Białe Lwy można znaleźć wiele ciekawych ofert mieszkań na wynajem. W przypadku wynajmu najbardziej poszukiwane są kawalerki na wynajem położone w centralnych dzielnicach miasta - Warszawa Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Żoliborz, Warszawa Wola. Choć lewobrzeżna Warszawa jest najchętniej wyszukiwana jako lokalizacja do zamieszkania, to oraz większą popularnością cieszą się lokale położone po prawej stronie Wisły. W prawobrzeżnej Warszawie widocznie zyskują mieszkania na wynajem znajdujące się na obu Pragach (Warszawa Praga - Północ i Warszawa Praga - Południe). Podobna sytuacja dotyczy pokoi na wynajem, dostępnych w większych lokalach, ale zapewniających pewną intymność i prywatność. Takie pokoje są tańsze niż kawalerki, mają wspólną kuchnię czy sanitariaty przeznaczone do użytku wszystkich mieszkańców danego lokalu. Pokoje na wynajem także poszukiwane są w lokalizacjach gdzie znajdują się uczelnie oraz wzdłuż linii metra. Dlatego  Ursynów, Bielany czy Targówego także są ciekawymi dzialnicami poszukiwanymi przez najemców. Mając wiele szczęscia pokój w mniej atrakcyjnych dzielnicach w Warszawie można wynająć już od 1000 złotych / miesiąc, natomiast przeciętnie należy liczyć się z kwotą 1500 złotych na miesiąc za wynajęcie pokoju w mieszkaniu. Do czynszu najmu dochodzą opłaty za media (np. prąd, gaz, internet, wodę). Jeśli chodzi o kawalerki na wynajem, to na rynku pojawiają się jeszcze mieszkania o niższym standardzie, często z przysłowiową meblościanką, które można wyłowić za 1500 złotych na miesiąc. Niestety takie propozycje szybko znikają z rynku, bo choć może nie są w najwyższym standarezie, to jednak cena czyni cuda i najemca nie zawsze wymaga przysłowiowego mieszkania bez meblościanki. Typowe ceny kawalerek na wynajem będą dostępne na poziomie od 2000 złotych wzwyż. 
W przypadku mieszkań większych, dwupokojowych i trzypokojowych w zasadzie nie ma dzielnicy Warszawy, gdzie by nie poszukiwano mieszkań na wynajem. Dlatego, że każda dzielnica oferuje inne warunki cenowe, a różnice pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami mogą wynieść ponad 1000 złotych miesięcznie i więcej. Rodziny z dziećmi chętnie wynajmują mieszkania na Wilanowie, na Wawrze a także na Białołęce. Jest tam dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Każda dzielnica Warszawy zapewnia pełną infrastrukturę dlatego problemem nie jest kwestia dostępności do szkół czy przedszkoli. Mieszkania dwupokojowe pojawiają się już w cenach od 2300 złotych za miesiąc, jednak są to zazwyczaj bardzo małe metraże na poziomie 30-35 metrów kwadratowych. Wynajmując typowie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni powyżej 45 metrów kwadratowych należy liczyć się w Warszawie z wydatkiem od około 3000 złotych za metr kwadratowy wzwyż, w zależności od dzielnicy. Tańsze mieszkania będą dostępne w obrzeżnych dzielnicach: Białołęka, Targówek, Wawer, najdroższe w centrum, na Żoliborzu, Mokotowie i na Woli. 
Apartamenty na wynajem, o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych, najczęściej zlokalizowane są w prestiżowych budynkach oraz w centralnych dzielnicach Warszawy. Tutaj najczęściej poszukiwane lokalizacje to Śródmieście, głównie Centrum i Powiśle, Mokotów, Żoliborz i Wilanów. Duże mieszkania dostępne są do wynajmu od około 4500 złotych / miesięcznie, ale oczekując wyższego standardu, w zależności od lokalizacji i powierzchni apartamenty na wynajem dostępne będą w kwotach od 7000 złotych miesięcznie. 
W ofercie Białe Lwy - Nieruchomości znajdują się również mieszkania na wynajem w miejscowościach pod Warszawą np. Pruszków, Piastów, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Legionowo, Iwiczna, Nowy Dwór Mazowiecki, Marki, Ząbki, Wołomin, Wykszków i wiele innych ale także w innch częściach polski np. w Łodzi czy w Trójmieście, gdzie działają agenci nieruchomości Białe Lwy. 

Domy na wynajem dostępne na rynku

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą domów na wynajem, które są aktualnie dostępne w ofercie naszej agencji Białe Lwy - Nieruchomości. Jeśli szukasz domu na wynajem w Warszawie to twój budżet powinien przewidywać wydatki na poziomie od 6000 zł / miesiąc, choć większość dostępnych ofert domów na wynajem w Warszawie będzie plasowało się na poziomie czynszu najmu około 10.000 złotych / miesiąc i więcej. Znalezienie odpowiadniego domu na wynajem czy to w Warszawie czy w okolicznych miejscowościach nie jest łatwe, dlatego poszukując właściwej oferty warto uzbroić się w cierpliwość. Najczęściej oprócz czynszu najmu najemca pokrywać będzie koszty opłaty za media, które mogą znacznie różnić się między sobą. To będzie wynikało z technologii wykonania budynku, zastosowanych rozwiązań, głównie pod kątem ogrzewania i podgrzewania wody. W przypadku wynajmu domów zazwyczaj właściciele oczekują wyższej dwumiesięcznej lub większej kaucji niż w przypadku mieszkań. Domy na wynajem w Warszawie i okolicach Warszawy nie zawsze są w pełni umeblowane i wyposażone, dlatego poszukując takiego domu należy dokładnie określić czy oczekuje się gotowego do wprowadzenia domu czy może wymagać częściowego lub pełnego umeblowania przez najemcę. Najwięcej domów na wynajem wystawionych na rynku zazwyczaj znajduje się na Mokotowie, na Bielanach czy na Wawrze. Natomiast domy na wynajem pod Warszawą są często położone w takich miejscowościach jak Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Komorów, czy Podkowa Leśna. 

Mieszkania oferowane do sprzedaży oferowane przez agencję Białe Lwy - Nieruchomości

W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 ofert mieszkań na sprzedaż, przy czym ponad 600 to propozycje mieszkań z województwa mazowieckiego, a ponad 500 to oferty mieszkań na sprzedaż z Warszawy. Nieruchomości mieszkaniowe na sprzedaż znajdują się we wszystkich dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawy, jak Mokotów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Bielany, Wola, Śródmieście, Wawer, Włochy, Ursynów, Bemowo, Ursus, Targówek, Wesoła, Rembertów, Białołęka; a także w ościennych miejscowościach m.in Pruszków, Piastów, Piaseczno, Marki, Konstancin Jezirorna, Nowa Iwiczna, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Wołomin. 
Do sprzedaży dostępne są kawalerki, mieszkania 2-pokojowe, lokale z oddzielną kuchnią lub z aneksem kuchennym (typu studio), a także mieszkania 3-pokojowe, 4-pokojowe, a nawet większe. Dziś największym zainteresowaniem cieszą się właśnie 2 pokoje o metrażach 40-50 mkw. 


Jeśli szukacie Państwo ofert mieszkań na sprzedaż położonych w Łodzi, to w naszej ofercie znajdziecie Państwo blisko 100 propozycji z tej miejscowości, a także propozycji z pobliskich miejscowości - mieszkania na sprzedaż z województwa łódzkiego. 

Domy, które można kupić w Warszawie, pod Warszawą czy w województwie mazowieckim

Atrakcyjne działki, grunty i tereny dostępne w ofercie Białe Lwy - Nieruchomości

Lokale użytkowe i oferty nieruchomości komercyjnych


Jeśli na naszej stronie nie ma interesującej Cię oferty - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wyszukać właściwą propozycję na rynku, a także przeprowadzą przez cały proces zakupu wybranej nieruchomości. 

Na skróty:

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa
Mieszkanie na wynajem Warszawa 
Mieszkanie do zakupu Warszawa Mokotów
Mieszkania sprzedaż Warszawa Ochota

Mieszkania sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkania sprzedaż Warszawa Śródmieście
Kupię mieszkanie Warszawa Bielany
Kupię mieszkanie Warszawa Żoliborz
Mieszkanie sprzedam Warszawa Praga-Północ
Mieszkanie sprzedam Warszawa Praga-Południe
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Białołęka
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Targówek
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wesoła
Mieszkania na sprzedaż Warszawa Rembertów
Mieszkania do sprzedaży Warszawa Ursus
Mieszkania do sprzedaży Warszawa Ursynów
Mieszkania do sprzedaży Warszawa Wilanów
Kupię mieszkanie Warszawa Włochy
Mieszkanie do zakupu Warszawa Bielany
Mieszkanie do zakupu Warszawa Bemowo
Mieszkanie sprzedaż Marki
Mieszkanie sprzedaż Legionowo
Mieszkanie sprzedaż Ząbki
Mieszkanie sprzedaż Piaseczno
Mieszkanie sprzedaż Konstancin Jeziorna
Sprzedaż mieszkań Pruszków
Sprzedaż mieszkań Piastów
Sprzedam mieszkanie Otwock
Sprzedam mieszkanie Mińsk Mazowiecki
Sprzedam mieszkanie Wołomin
Mieszkanie na sprzedaż Grójec

Dom na sprzedaż Warszawa
Dom na wynajem Warszawa
Dom do zakupu Warszawa Mokotów
Kupię dom Warszawa Wawer
Kupię dom Warszawa Bemowo
Kupię dom Praga Południe

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.