KARIERADziałasz w branży nieruchomości i myślisz o większej samodzielności albo szukasz miejsca, gdzie będziesz szybciej się rozwijał i więcej zarabiał?


Szukasz nowej kariery a zawód Doradca ds. nieruchomości do Ciebie pasuje?

Słyszałeś, że w nieruchomościach fajnie się zarabia i chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeżeli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chciałbyś zostać częścią naszego teamu poznaj naszą historię i śmiało aplikuj!

Agencję nieruchomości Białe Lwy stworzyła grupa aktywnych, kreatywnych osób, wyznających wspólne wartości, dla których w biznesie, poza zyskiem, liczy się człowiek - jego rodzina, rozwój, cele, plany, idee i dążenia.

Jesteśmy firmą, która poza oczywistym profesjonalizmem i zaangażowaniem stawia na prawdziwą relację z drugim człowiekiem, czy to klientem, współpracownikiem czy usługodawcą.

Za każdą transakcją stoi jakaś historia – powiększenie rodziny, przeprowadzka do innego miasta, rozwód i podział majątku, konflikt czy nowy związek inwestycje, ambicje i wiele, wiele innych. Staramy się jak najlepiej zrozumieć sytuację, emocje i dylematy naszych klientów, bo tylko wtedy będziemy w stanie realnie im pomóc – a to nasz cel. Zadowolony klient to zawsze nasz największy sukces.

Nasz zespół tworzą ludzie z różnymi doświadczeniami zawodowymi, z różnych środowisk i różnych krajów. To ogromy potencjał, z którego chętnie czerpiemy wzajemnie dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspieramy się i pomagamy sobie. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zdecydowanie lepiej obsługiwać naszych klientów i zwyczajnie lepiej nam się pracuje!

Jeśli zaciekawiła Cię nasza historia i czujesz, że chciałbyś zostać częścią naszego teamu, a nieruchomości mogą zostać Twoją pasją - skontaktuj się z nami!
A może działasz już w branży, chciałbyś szybciej się rozwijać i więcej zarabiać. Sprawdź, może jesteśmy dobrym wyborem?

Doradca ds. nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

 • Aktywne programy szkoleniowe dotyczące branży nieruchomości i rozwoju osobistego, w tym 6 tygodniowy program autorski dla nowych agentów “SMART Agent” oraz wiele szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o prowizje (jedne z najwyższych w tej branży na polskim rynku)
 • Przyjazne środowisko i dobre warunki pracy w biurze (w Warszawie blisko stacji metra)
 • Wsparcie administracyjne, technologiczne i marketingowe
 • Coaching, a dla osób nowych w branży program mentorski
 • Dostęp do systemów i narzędzi wspierających pracę Doradców ds. nieruchomości
 • Możliwość rozwoju, budowania zespołów sprzedażowych, specjalizacji
 • Możliwość uczestnictwa w unikatowym programie rozwoju dla inwestorów i przyszłych inwestorów - uczymy nie tylko jak zarabiać na nieruchomościach, ale też jak w nie inwestować


Oczekujemy
:

 • Zaangażowania w pełnym wymiarze godzin
 • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
 • Nastawienia na ludzi i rozwiązywanie ich problemów
 • Pozytywnego podejścia do życia
 • Chęci do rozwoju i osiągania wyznaczonych sobie celów
 • Gotowości do prowadzenia własnego biznesu w nieruchomościach

Więcej informacji o karierze w nieruchomościach? Zadzwoń: Joanna Czchowska - Dyrektor ds. rozwoju karier, kontakt: 884-009-114 lub napisz kariera@bialelwy.pl 
Zapraszamy na naszą dedykowaną stronę: kariera-agent.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

Praca w branży nieruchomości - doradca ds. nieruchomości - agent nieruchomości - pośrednik w obrocie nieruchomościami