Agencja Nieruchomości Gdańsk Trójmiasto

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę na Pomorzu

Agencja nieruchomości GdańskBiałe Lwy - Biuro Nieruchomości Gdańsk
ul. Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk

Białe Lwy - Nieruchomości - Agencja nieruchomości Gdańsk Trójmiasto

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych w Trójmieście i jego okolicach. Jeśli szukasz agencji nieruchomości w Gdańsku - zapraszamy do kontaktu.

Polecamy oferty nieruchomości w Gdańsku i jego okolicach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Trójmiasta i okolic to kilkadziesiąt różnych ofert.

Aktualne oferty nieruchomości na sprzedaż i wynajem z okolic Trójmiasta dostępne w naszej ofercie:

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Mieszkania na wynajem Gdańsk
Domy na sprzedaż Gdańsk
Domy na wynajem Gdańsk
Działki i tereny na sprzedaż Gdańsk
Obiekty komercyjne i lokale użytkowe Gdańsk

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek w Gdańsku?

Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działających w różnych regionach pomorza, mazowsza i nie tylko. Są wśród nich również specjaliści z obszaru Gdańska. Nasi agenci są lokalnymi ekspertami w tej okolicy - doskonale znają lokalizację, a tym samym posiadają doświadczenie w branży, dzięki czemu przeprowadzą Państwo bezpiecznie przez cały proces transakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zagwarantować kompleksowe pojdeście do obsługi sprzedaży poprzez: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej, analizę stanu prawnego nieruchomości, rekomendacje przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów oraz indywidualne podejście do klienta. Oprócz tego zorganizujemy profesjonalną sesję fotograficzną poprzedzoną przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub prezentacji (home-staging, decluttering), zdjęcia nieruchomości także z drona, spacer 3D, promocję nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na potralach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych, dzień otwarty, prezentacje nieruchomości zainteresowanym kupującym, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, pomoc w negocjajach (część z agentów posiada Certyfikat Negocjatora na Rynku Nieruchomości), obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie posprzedażowe.

• Jeśli kupujesz nieruchomość będziemy dokonywać preselekcji wyboru nieruchomości, tak aby spełniały Twoje indywidalne potrzeby oraz w trosce o bezpieczeństwo sprawdzimy dokumenty i zadbamy aby proces kupna nieruchomości przeszedł bezproblemowo. Dodatkowo pomożemy w sfinansowaniu nieruchomości poprzez współpracę z zaufanym doradcą kredytowym.Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

• Jeśli jesteś wynajmującym bądź poszukujesz nieruchomości na wynajem - nasze usługi są również dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany współpracą? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Pomorzu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.