Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ochoty
Usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Urbanistów. Kompletnie ciche z oknami na stronę podwórza (wschód).
Mieszkanie ma oryginalny rozkład, czyli dwie sypialnie i salon z kuchnią w twz. Prześwicie. Kuchnia ma okno i można ją całkowicie oddzielić, lub zupełnie otworzyć na pokój.
Oczywiście jest jeszcze przedpokój z szafą oraz łazienka. Z największego pokoju wyjście na niewielki balkon typu ambonka.
Mieszkanie było remontowane kilka lat temu. Na podłogach są panele winylowe, ściany wygładzone, okna plastykowe, wymieniona stolarka drzwiowa wewnętrzna i zewnętrzna.
W budynku wymienione są już wszystkie instalacje - wodno-knalaizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna i gazowa. Klatka schodowa, elewacja również po remoncie.
Lokalizacja:
Fantastyczna komunikacja - autobus przy ul. Białobrzeskiej i Dickensa, tramwaje przy ul. Grójeckiej w kierunku centrum oraz Okęcia, obok Park Szczęśliwicki, liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła oraz przedszkole dosłownie pod ręką.
Stan prawny:
odrębna własność bez obciążeń
Możliwy zakup na kredyt
do mieszkania przynależy piwnica
czynsz na poziomie 880zł/mc
790 000,00 PLN (16 132,33 PLN)
Park Szczęśliwicki - NISKI budynek - 3 pokoje!
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Urbanistów
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Ochota, Urbanistów
- Powierzchnia:48,97 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1972
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 34964551218
- Cena: 790 000,00 PLN
- Cena za m2: 16 132,33 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości