Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią.
W skład mieszkania wchodzi:
- Salon
- Sypialnia
- Łazienka
- Kuchnia wydzielona otwarta na salon
- Przedpokój z szafami
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mokotów to prestiżowa i zielona dzielnica Warszawy, idealna dla rodzin oraz miłośników natury i doskonałej komunikacji z sercem miasta.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, usługi codzienne, szkoły i przedszkola.
Wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.
Tutaj mieszka się świetnie. Kamienica z 1938 roku robi wrażenie i nadaje życiu konkretne doświadczenie. Odnowiona elewacja zapewnia elegancki wygląd i piękną prezencję.
Mieszkanie również idealne do dalszego wynajmu.
Zapraszam na prezentację.
760 000,00 PLN (15 833,33 PLN)
Piękne mieszkanie ; kamienica po remoncie
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Chełmska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Chełmska
- Powierzchnia:48 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1938
- Piętro: 0 z 4
- Numer oferty: 34964552016
- Cena: 760 000,00 PLN
- Cena za m2: 15 833,33 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Wirtualny spacer po nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości