Trzypokojowe pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku wśród zieleni
Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1991 roku, położonym w spokojnej części osiedla - z dala od ulicznego zgiełku, w otoczeniu zieleni i drzew. Na piętrze tylko cztery lokale, co zapewnia prywatność i przyjazną atmosferę sąsiedzką.
Funkcjonalny układ pomieszczeń: trzy osobne pokoje, widna kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta.
Z salonu wyjście na dużą loggię z pięknym widokiem na korony drzew (ekspozycja zachodnia - dużo słońca po południu).
Metraż lokalu: 64,4 m2 dodatkowy metraż piwnicy: 4,5 m2 łącznie w księdze wieczystej: 68,90 m2
Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania, ale jednocześnie daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego pomysłu - to idealna przestrzeń do stworzenia domu na miarę swoich marzeń.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: OSiR Oławska z basenem, sklepy, punkty usługowe, biblioteka, szkoły, przedszkola, paczkomat INPOST, oraz popularny bazarek ze świeżymi produktami. Wszystko w zasięgu kilku minut spaceru.
To propozycja dla osób, które cenią ciszę, zieleń, dobrą komunikację i kameralne otoczenie.
To mieszkanie będzie pasowało dla:
Rodziny z dziećmi - funkcjonalny układ, blisko szkoły i infrastruktury.
Pary planującej powiększenie rodziny - spokojne miejsce z potencjałem na przyszłość.
Rodziny wielopokoleniowej - układ pokoi zapewnia prywatność każdemu domownikowi.
Osób pracujących zdalnie / wolne zawody - ciche, zielone otoczenie idealne do pracy w domu.
Inwestorów - układ 3 niezależnych pokoi i osobna kuchnia sprawdzają się przy wynajmie.
Pracowników kontraktowych - dobra komunikacja i pełna infrastruktura w okolicy.
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 134.63 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 179.8 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 136 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.0512 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.0 %.
825 000,00 PLN (11 973,88 PLN)
3 pokoje w zieleni | loggia | Bemowo | 68,9 m²
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Mieczysława Wolfkego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Bemowo, Mieczysława Wolfkego
- Powierzchnia:68,90 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1991
- Piętro: 4 z 4
- Numer oferty: 34964534986
- Cena: 825 000,00 PLN
- Cena za m2: 11 973,88 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Wirtualny spacer po nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości