218 000,00 PLN (5 736,84 PLN)

Idealne na start lub inwestycję – 2 pokoje, 38 m2.

Mieszkanie na sprzedaż,
Siemianowice Śląskie

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Jeśli szukasz funkcjonalnego, wyremontowanego mieszkania gotowego do zamieszkania, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Siemianowic Śląskich, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Jana Sobieskiego.

Układ mieszkania:

• salon,
• sypialnia,
• kuchnia,
• łazienka z WC,
• przedpokój.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
  • bardzo niskie koszty utrzymania;
  • po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych;
  • sprzęt AGD w cenie;
  • 1. piętro - najbardziej poszukiwana kondygnacja;
  • kameralny budynek liczący zaledwie 7 mieszkań.
Dodatkowe informacje:
  • budynek po termomodernizacji;
  • nowe instalacje w mieszkaniu oraz całym budynku;
  • ogrzewanie i ciepła woda z sieci ciepłowniczej;
  • duża piwnica przynależna do lokalu.
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części Siemianowic Śląskich, w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych. W okolicy nie brakuje zieleni, co zapewnia komfort codziennego życia.

Doskonałe połączenie komunikacyjne z Katowicami, Chorzowem i pozostałymi miastami aglomeracji sprawia, że mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację.
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.