Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.
Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń:
przestronny salon z aneksem kuchennym (27,4 m²) - idealne miejsce do życia i spotkań
ustawna sypialnia (11,7 m²)
łazienka (6,1 m²)
praktyczna garderoba (1,6 m²)
balkon (ok. 6 m²), który daje dodatkową przestrzeń do odpoczynku
Dodatkowym atutem jest komórka lokatorska na tym samym piętrze - bardzo wygodne rozwiązanie na co dzień.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i pozostaje w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie.
kuchnia na wymiar z pełnym AGD
w pełni umeblowana sypialni
łazienka z prysznicem i deszczownicą
funkcjonalne i spójne wnętrze
Dla osób, które lubią nadać wnętrzu własny styl - jedynym elementem do odświeżenia są drobne fragmenty ścian, gdzie pojawiła się dziecięca kreatywność. To szybka i niewielka zmiana, która pozwoli dopasować mieszkanie w 100% do własnych preferencji.
Lokalizacja, która robi różnicę:
5 minut spacerem do Starego Miasta
tuż obok Centrum Handlowe Aura
1 minuta do Teatru im. Stefana Jaracza
świetna komunikacja (tramwaje i autobusy)
Na terenie osiedla znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień: sklep, restaurację, siłownię, usługi kosmetyczne i fryzjerskie.
Dlaczego warto?
To idealne mieszkanie:
dla osób pracujących w centrum
jako pierwsze mieszkanie
jako inwestycja pod wynajem (lokalizacja robi tutaj ogromną robotę)
Zadzwoń i umów się na prezentację - takie mieszkania w tej lokalizacji nie pojawiają się często.
Franciszek Kawczyński
Good Life Estates
Tel. 730 018 298
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
649 000,00 PLN (12 698,10 PLN)
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje
Mieszkanie na sprzedaż,
Olsztyn, 1 Maja
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Olsztyn, 1 Maja
- Powierzchnia:51,11 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2014
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 34964551901
- Cena: 649 000,00 PLN
- Cena za m2: 12 698,10 PLN