Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 43,10 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi - Górna.
Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły, o bardzo dobrym standardzie wykończenia części wspólnych. Klatki schodowe są zadbane, a całość osiedla jest estetyczna i dobrze utrzymana. To propozycja dla osób, które szukają wygody życia bez konieczności remontu i dodatkowych inwestycji.
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon, który daje komfortową przestrzeń do odpoczynku.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym (w cenie) z automatyczną bramą wjazdową. Na terenie osiedla oraz przed budynkiem dostępne są również liczne miejsca parkingowe.
Lokalizacja i komunikacja:
Ogromnym atutem mieszkania jest bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. W bezpośredniej okolicy znajdują się przystanki autobusowe przy al. Jana Pawła II i ul. Wróblewskiego (ok. 5-8 minut pieszo), z których można szybko dojechać w różne części Łodzi.
Do ścisłego centrum (ul. Piotrkowska / okolice Piotrkowska Centrum) dojazd zajmuje ok. 10-15 minut samochodem lub ok. 15-20 minut komunikacją miejską.
Do Dworca Łódź Kaliska można dojechać w ok. 8-10 minut autem oraz ok. 15 minut komunikacją miejską.
Natomiast do Dworca Łódź Fabryczna dojazd zajmuje średnio ok. 15-20 minut, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, w zależności od ruchu.
Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do głównych arterii miasta, co ułatwia codzienne poruszanie się po Łodzi.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny spacerowe. Jest to spokojna część miasta, jednocześnie dobrze połączona z centrum i innymi dzielnicami.
Dodatkowe informacje:
- powierzchnia: 43,10 m²
- 2 pokoje
- 2 piętro (winda)
- balkon
- komórka lokatorska
- ogrzewanie gazowe
- czynsz ok. 850 zł
To mieszkanie sprawdzi się zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod wynajem — dzięki dobremu układowi i lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.
497 360,00 PLN (11 539,68 PLN)
2 pokoje + garaż! Braterska Łódź Górna
Mieszkanie na sprzedaż,
Łódź, Braterska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Łódź Górna, Braterska
- Powierzchnia:43,10 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2015
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 34964556055
- Cena: 497 360,00 PLN
- Cena za m2: 11 539,68 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości