Marki

Hotel/Pensjonat na wynajem
45 000 PLN , Pow. 1 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 300 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
25
Lokalizacja:
Marki
Rok budowy:
2005
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
BLN113517
Powierzchnia działki:
6 000 m2
Cena za m2:
35 PLN
Do wynajęcia nieruchomość doskonała pod pensjonat, centrum konferencyjno-szkoleniowe, prywatną szkołę, usługi medyczne bądź dom opieki, pod klienta biznesowego.
Szukamy najemcy z pomysłem na wykorzystanie potencjału tego obiektu.

Zadrzewiona posesja 6 000 m2. z parkingiem na 50 samochodów.

Budynek o pow. użytkowej 1 300 m2. Gustownie urządzony z klasą i elegancją. Możliwość adaptacji budynku wedle potrzeb klienta we własnym zakresie.
Na parterze znajdują się recepcja, hol, ogromna sala, piękna jak weselna, wyjście na duży zadaszony taras z widokiem na ogród. Na pierwszym i drugim piętrze sale konferencyjno- szkoleniowe oraz 20 pokoi hotelowych 2 i 3 osobowych z łazienkami.
W ogrodzie altanka i plac zabaw.

PARTER 540 m² -
 recepcja, lobby, bar, sala bankietowo-konferencyjna (pow. 274 m. na ok. 200 os.), zadaszony taras przy wyjściu do ogrodu (pow. 100 m.), toalety damskie, męskie, kuchnia z zapleczem magazynowo-socjalnym (pow. 450 m.), szatnia, powierzchnia biurowa (2 pokoje)

PIĘTRO I 430 m² - sala konferencyjna (pow. 52), 10 pokoi hotelowych z łazienkami i TV, 3 pomieszczenia magazynowe, taras (pow. 100 m.)

PIETRO II 430 m²
9 pokoi hotelowych z łazienkami i TV, mieszkanie o pow. 132 m. (pokój dzienny 52m., 2 sypialnie po 16 m., kuchnia 15 m., łazienka 10 m., wc 2m., korytarz)

DZIAŁKA 4 120 m² ogród od frontu oraz za budynkiem, zadaszona altana, miejsce na ognisko, grilla, oczko wodne, plac zabaw, parking na 50 samochodów, powierzchnie magazynowe.

DANE TECHNICZNE
Energia elektryczna: moc przyłączeniowa 24 kW, napięcie zmianowe 220/380 V/V, 3 fazy. Kanalizacja miejska. Zapasowy generator prądu.

Zapraszamy na spotkanie. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail