1 230 000 PLN (24 556 PLN / m2)

Lokal na Chmielnej, po remoncie. Amortyzacja

Lokal komercyjny na sprzedaż,
Warszawa, Chmielna

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji przy ul. Chmielnej w kamienicy, o powierzchni realnej 53 mkw
Atutami lokalu są:


 • Lokal jest wynajęty,

 • Przychód z wynajmu to 60.000 zł netto rocznie

 • Główna sala - 23,76mkw

 • Duży ruch pieszy na zamkniętej części między ul. Marszałkowską a ul. Bracką.

 • Lokalizacja: w pobliżu dwie linie metra M1 i M2
  Skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich (liczne linie autobusowe i tramwajowe).
  Od ponad 12 lat lokal wynajmowany jest na działalność kosmetyczną lub fryzjerską.

 • Dwa wejścia

 • Do lokalu są dwa niezależne wejścia, dzięki czemu można wynajmować dwa niezależne lokale ze wspólną toaletą, o podobnej powierzchni ok ~23mkw każdy,Zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do ofert nieruchomości jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Film o nieruchomości
Wirtualny spacer po nieruchomości
Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Paweł Tyl
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.