295 000,00 PLN (5 673,08 PLN)

Lokal 52 m² z witryną na parterze vis-à-vis Agory

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż,
Bytom, Józefa Jainty

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 52 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Jainty, bezpośrednio naprzeciw Agora Bytom - jednego z głównych punktów handlowo-usługowych miasta.

Lokal usytuowany jest na parterze budynku, posiada dużą witrynę od strony ulicy, co zapewnia doskonałą ekspozycję oraz stały przepływ potencjalnych klientów. W okolicy znajduje się intensywny ruch pieszy oraz komunikacyjny - okolica stanowi centrum handlowe Bytomia, z licznymi sklepami, usługami i restauracjami.

* powierzchnia: 52 m²
* parter - łatwy dostęp dla klientów
* duża witryna - idealna pod reklamę i ekspozycję
* ogrzewanie gazowe
* lokal w ciągu handlowym, przy ruchliwej ulicy
* bezpośrednie sąsiedztwo galerii handlowej (ponad 100 sklepów i punktów usługowych w pobliżu)
* uniwersalne przeznaczenie: handel, usługi, biuro, gabinet

Lokal świetnie sprawdzi się jako sklep, salon usługowy, biuro, punkt gastronomiczny lub inwestycja pod wynajem.

Dzięki lokalizacji vis-à-vis galerii handlowej oraz w sercu miasta, nieruchomość zapewnia wysoką widoczność i potencjał biznesowy.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.