574 600 PLN (169 PLN / m2)

Działka usługowa/ inwestycyjna Kobierzyce 3400m2

Działka (Usługowa) na sprzedaż,
Rolantowice

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka usługowa w miejscowości Rolantowice gm. Kobierzyce przy DK8 o wstępnie wydzielonej powierzchni 3400 m2. Działka leży na wysokości 150 mnp. i nie leży na terenie narażonym na podtopienia oraz powódź. DK8 charakteryzuje się bardzo dużym ruchem samochodowym - kilkanaście tysięcy pojazdów/ doba.

Dostęp do działki jest od drogi gminnej, co niewątpliwie przyspiesza całą procedurę włączenia nowej nieruchomości do ruchu kołowego. W drodze asfaltowej przy działce przebiegają wszystkie media tj. prąd, woda, kanalizacja. Stan prawny nieruchomości - uregulowany.
Gmina Kobierzyce należy do najbogatszych gmin w naszym kraju co odzwierciedla się bardzo dobrym zaangażowaniem gminy w nowe projekty handlowe. Ponadto bardzo szybko realizowane są planowane inwestycje w postaci chodników, dróg itd.

Zgodnie z zapisami aktualnego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (UCHWAŁA NR XXII/440/2020 RADY GMINY KOBIERZYCE z dnia 18 września 2020 r.) działka jest oznaczona symbolem 4U co oznacza:
1. zabudowę usługową z zakresu: finansów, gastronomii, handlu detalicznego, handlu hurtowego o powierzchni sprzedaży do 1000m2,
2. zabudowę usług drobnych, obsługi firm i klienta, transportu, budownictwa, obsługi pojazdów samochodowych.

Atutem jest bardzo dobra lokalizacja, doskonały dojazd do głównych dróg w regionie m.in. DK8, A4, S8.

Zapraszam

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.