1 650 000 PLN (1 650 PLN / m2)

Działka inwestycyjna budowlana blisko PKP centrum

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż,
Mińsk Mazowiecki, Piękna

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomościPowierzchnia całkowita 1000 m2.
Wymiary całkowite 28,5 x 35 m.

Lokalizacja
Dla rodzin z dziećmi 


  • 500 metrów od szkoły podstawowej

  • 350 metrów od liceum salezjańskiego

  • 300 metrów do przedszkola publicznego

  • 100 metrów do przedszkola prywatnegoDla dojeżdżających do pracy lub szkoły


  •   200 metrów od przystanku komunikacji miejskiej

  •   300 metrów od dworca autobusowego i stacji PKP


Tylko 750 metrów od Urzędu Miasta, sklepów, galerii handlowych i restauracji w centrum Mińska Mazowieckiego.

Informacja dla inwestora lub dewelopera:
Działka znajduje się na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ale studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Mińska Mazowieckiego, uchwała Rady Miasta w sprawie określenia lokalnych standardów urbanistycznych oraz ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych umożliwiają zabudowę wielorodzinną, nawet do pięciu kondygnacji!

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!


Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Jakub Wadas
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.