1 500 000 PLN (500 PLN / m2)

Działka budowlana 3000 m2 Łomianki Dolne

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż,
Łomianki Dolne, Azalii

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w ŁOMIANKACH DOLNYCH, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, spełnia wymogi  rozpoczęcia budowy domu zaraz po jej zakupie. Idealna okazja ucieczki od inflacji. Cisza i spokój oraz Kampinoski Park Narodowy w odległości 3 km.

Działka posiada KW wolną od obciążeń, położona jest w Łomiankach Dolnych przy ul. Azalii:
- powierzchnia: 3000 m2 , w formie prostokąta
- bezpośredni dostęp do drogi publicznej utwardzonej (razem z działką sprzedawany jest udział w drodze w cenie zakupu działki);
- ogrodzona siatką na podmurówce;
- zalesiona -25 letnie brzozy, modrzewie- w pewnej części do wykarczowania

Media: na działce prąd i woda z własnego ujęcia; wodociąg i kanalizacja w planach gminy

Okolica: Sąsiedzi na swoich działkach są już wybudowani - domy wolnostojące. Działka ok. 300 m od wału ,w bliskim sąsiedztwie Wisły.

Komunikacja: Działka znajduje się w odległości około 2,5 km głównej drogi ul. Warszawskiej w Łomiankach stąd
-Podróż autobusem do stacji Metra Młociny trwa 28 minut.
-Dojazd samochodem do centrum Warszawy (22 km) zajmuje 30 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Możesz tu sprawdzić raport o dowolnej działce >> https://e-mapa.net/DzialkaRaport/start/?referer=bl1


Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Anna Jaworowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.