110 000,00 PLN (107,95 PLN)

Lipa

Działka (Rolna) na sprzedaż,
Lipa

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Ładna, prostokątna działka w miejscowości Lipa, powiat pułtuski, woj. mazowieckie.
Powierzchnia 1019 m2

Płaskie ukształtowanie powierzchni, regularny kształt ułatwią zaplanowanie budowy domu.

Działka jest w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy.

Media dostępne w drodze, prąd obok działki.

Okolica staje się coraz bardziej popularna. Na dwóch działkach obok domy w trakcie budowy, w całej miejscowości w większości nowe, estetyczne budynki.

Wokół liczne tereny spacerowe: Starorzecza Narwi, można również dojść bezpośrednio nad rzekę. W niedalekiej odległości: Puszcza Biała.

Dobrze skomunikowana nieruchomość: w drugiej linii zabudowy od lokalnej drogi asfaltowej, niedaleko zjazdu z Krajowej Drogi nr 61. Kilkadziesiąt metrów od działki przystanek autobusowy.

Do Rynku Miejskiego w Pułtusku mamy jedynie 8 minut samochodem.
Centrum handlowe Vendo Park Pułtusk w odległości zaledwie 7 minut jazdy.
Znana w okolicy karczma Wielka Lipa: w odległości kilkunastominutowego spaceru.

Jak znaleźć działkę na mapie? Miejscowość Lipa, powiat pułtuski. Działka jest położona za domem o adresie Lipa 48a. Po drugiej stronie drogi: adres Lipa 9.

Działka zdecydowanie godna polecenia.


Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.