Zapraszamy do Wojciechowa w powiecie lwóweckim, gdzie czeka na Ciebie wygodny i zadbany dom wolnostojący.
Posesja mieści się na dużym terenie o powierzchni 5117 m², który składa się z dwóch działek z jedną księgą wieczystą:
516/1
516/4
To doskonałe miejsce dla miłośników przyrody, oferujące bezpośredni kontakt z naturą. Dom posadowiony jest na łagodnym wzniesieniu, nad wijącym się poniżej górskim strumykiem.
Główne atuty nieruchomości:
- dwukondygnacyjny dom o powierzchni 116 m²
- działka o powierzchni 5117 m²
- zbudowany z trwałej cegły
- obejmuje 5 przestronnych pokoi rozlokowanych na dwóch piętrach.
- 2 kuchnie
- 2 łazienki
- garaż: dwa stanowiska, wolnostojący
- Budynek został wzniesiony w 1939 roku, przeszedł gruntowny remont i znajduje się w bardzo dobrym stanie.
Dzięki pieczołowicie utrzymanemu wnętrzu i szerokiemu zakresowi modernizacji, dom zapewnia wygodę w codziennym życiu.
Media:
- posesja wyposażona jest w CO własne,
- ciepła woda pochodzi z bojlera, co zapewnia niezależność i pełną kontrolę nad zużyciem energii,
- dostawca energii elektrycznej: Tauron
- woda bieżąca z wodociągu gminnego
- Duży ogród jest doskonale utrzymany, co stanowi idealne miejsce na relaks i spotkania z rodziną i przyjaciółmi.
- Solidny garaż zapewnia bezpieczne miejsce dla Twojego pojazdu, a utwardzona droga dojazdowa zapewnia komfortowy dostęp na posesję.
Wyjątkowa lokalizacja:
- Wojciechów to malownicza miejscowość położona wśród gór, oferująca spokój i ciszę, które są nie do przecenienia dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku.
- Bliskość natury i wyjątkowy klimat Karkonoszy to elementy, które czynią tę ofertę naprawdę unikalną.
Dostępne od maja 2025 roku, to idealne miejsce dla osób poszukujących stałego zamieszkania lub wakacyjnego azylu w górach. Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na oglądanie nieruchomości.
Szczegóły oferty: RS NIERUCHOMOŚCI - JAROSŁAW MELNICZAK, tel. 605 080 622
780 000,00 PLN (6 724,14 PLN)
Przytulny dom w sercu Karkonoszy, otoczony naturą.
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Wojciechów
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Wojciechów
- Powierzchnia:116 m2
- Liczba pokoi: 5
- Rok budowy: 1939
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
5 117 m2
- Numer oferty: 34964553268
- Cena: 780 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 724,14 PLN