Pełna własność bez obciążeń = bezpieczny zakup
Możliwość wyboru dowolnego notariusza
Na sprzedaż dom wolnostojący w mieście Ostroróg - siedzibie gminy Ostroróg w powiecie Szamotulskim. Dom ma duże możliwości aranżacyjne jest świetną propozycją dla rodziny, która doceni dobre położenie, spokojną okolicę w otoczeniu jezior i malowniczy ogród za domem (działka opada w stronę strumienia, który wyznacza granicę nieruchomości).
DOM - świetny punkt wyjściowy
Budynek jest solidną konstrukcją wolnostojącą z lat 50tych wykonaną z cegły. Posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się przestronna sypialnia, salon połączony drzwiami z oddzielną jasną kuchnią oraz zaplecze sanitarne - łazienka i pralnia. Szeroki korytarz daje dostęp do każdego z pomieszczeń. Na piętrze znajdują się 4 pomieszczenia, które mogą pełnić funkcje sypialniane lub rekreacyjne (np. część przeznaczona tylko dla dzieci), a także gospodarcze (np. miejsce pracy, przechowanie rzeczy itp.)
LOKALIZACJA - spokojna okolice z potencjałem
Ostroróg to siedziba gminy miejsko-wiejskiej z dobrym połączeniem z okolicznymi miejscowościami (Szamotuły, Obrzycko), a także dobrym dojazdem do Poznania (szczególnie do jej zachodniej części przez Tarnowo Podgórne). Ważnym punktem komunikacyjnym jest stacja kolejowa w Pęckowie, która oddalona jest tylko o kilka minut jazdy samochodem - z tej stacji odjeżdża kilkanaście pociągów dziennie, które w ciągu 20 minut dojeżdżają na dworzec Poznań Główny w ścisłym centrum Poznania.
Dom ma wielkie możliwości aranżacyjne. Jest możliwe zamieszkanie w nim od razu (właściciele niedawno się wyprowadzili), ale przy decyzji o remoncie, dom jest świetną bazą na nowe miejsce do życia dla cudownej rodziny.
Już teraz polecam serdecznie ten dom. Rzut jest w trakcie opracowania. Zaobserwuj ogłoszenie, aby nie przegapić dołączenia rzutu!
Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia domu. Naprawdę warto!
________________________________
Mogę pomóc w uzyskaniu kredytu na zakup - współpracuję z uczciwymi doradcami finansowymi.
Informacja dla pośredników: współpracuję przy każdej ofercie. Oferta na wyłączność.
449 000,00 PLN (3 453,85 PLN)
WŚRÓD JEZIOR | WOLNOSTOJĄCY | DO ARANŻACJI
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Ostroróg, Kapłańska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Ostroróg, Kapłańska
- Powierzchnia:130 m2
- Liczba pokoi: 5
- Rok budowy: 1950
- Piętro: 1 z 1
-
Powierzchnia działki:
528 m2
- Numer oferty: 34964550470
- Cena: 449 000,00 PLN
- Cena za m2: 3 453,85 PLN