Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony przy ul. Fabrycznej, w atrakcyjnej części Chocianowa ( woj. dolnośląskie, pow. polkowicki).
Nieruchomość o powierzchni 124,5 m² usytuowana jest na działce mającej 1.081 m². Budynek posiada dwie kondygnacje i daje wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję.
Dom wymaga remontu, co pozwala nowemu właścicielowi urządzić wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz spokojna i wygodna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia. Nieruchomość posiada również taras oraz ogród, które tworzą idealną przestrzeń do odpoczynku, spotkań rodzinnych i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
W skład nieruchomości wchodzą:
-6 pokoi,
-2 łazienki,
-2 kuchnie,
-duży przedpokój,
-garderoba,
-piwnica,
-strych,
-pomieszczenia strychowe,
-taras,
-ogród,
-2 garaże,
-pomieszczenia gospodarcze w osobnym budynku.
Dom wyposażony jest w ogrzewanie gazowe. W pobliżu znajdują się urząd miasta, sklepy, apteka oraz przychodnia.
To idealna propozycja dla osób szukających domu z dużym potencjałem oraz przestronną działką w dobrej lokalizacji.
Zapraszamy do kontaktu oraz prezentację.
650 000,00 PLN (5 220,88 PLN)
Na sprzedaż dom - 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Chocianów, Fabryczna
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Chocianów, Fabryczna
- Powierzchnia:124,50 m2
- Liczba pokoi: 6
- Rok budowy: 1930
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
1 081 m2
- Numer oferty: 34964552937
- Cena: 650 000,00 PLN
- Cena za m2: 5 220,88 PLN