Sylwia Ilnicka

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

535996799


Od 2 lat, każdego dnia pomagam skutecznie ludziom przejść przez proces nabywania i zbywania ich nieruchomości. Należę do wielu prestiżowych organizacji biznesowych, gdzie poszerzam swój zasięg o nowe kontakty.

Jestem osobą która uwielbia ludzi i ceni sobie szczerość. Dlatego z łatwością nawiązuję kontakty społeczne. To co pomaga mi w życiu to uśmiech i otwartość na ludzi. Moim celem w biznesie nie jest sprzedaż sama w sobie, a relacja z drugim człowiekiem, bo jeśli wygram relację, to sprzedaż będzie jedynie skutkiem wymiany energii. Dlatego wierzę że świat i ludzie to energia, a mój spokój i opanowanie, pozwalają mi doświadczać jej przepływu, przez co jestem w życiu skuteczniejsza.

Posiadam licencję Pośrednika w Obrocie nieruchomościami nr 1594 wydaną przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

Ukończyłam Finanse i Rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ekonomia i statystyka to moje pasje. Wolny czas spędzam z dziećmi i przyjaciółmi. Wczesnym rankiem oddaję się czytaniu książek z zakresu rozwoju osobistego. Moje motto: "zmień myślenie, a zmieni się cały Twój świat".

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.