110 000 EUR (1 833 EUR / m2)

Przepiękny 60m apartament w słonecznej Hiszpanii

Mieszkanie na sprzedaż,
Murcia, Los belones

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Do zaoferowania na sprzedaż aprtament  60 m2. Mieszkanie jest przystosowane pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju połączonego z salonem, lazienki, kuchni oraz tarasu. 2

Jako właściciel posiadłości możesz skorzystać ze swojego apartamentu przez 90 dni w okresie zimowym i 30 dni latem. Możesz skorzystać także z 4000 placówek, które są na całym świecie. Tak więc każdego roku możesz spędzać wakacje w innym kraju i innym miejscu co jest dodatkowym atutem .

Ekskluzywny, 550-hektarowy ośrodek oferuje 3 mistrzowskie pola golfowe, luksusowe spa, 28 kortów tenisowych, kuszący wybór restauracji oraz szereg innych obiektów sportowych i rekreacyjnych dla osób w każdym wieku. Wspaniały klimat i niezrównane naturalne otoczenie sprawiają, że La Manga Club jest idealnym miejscem do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu: sportów wodnych, nurkowania, trekkingu, kolarstwa górskiego, jazdy konnej i innych.

Klub słynie z przyciągania profesjonalnych i amatorskich drużyn sportowych z całej Europy, w tym ze strony piłki nożnej, rugby, krykieta, golfa i tenisa.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. 

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Agata Stepnowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.