336 000 PLN (9 069 PLN / m2)

Mieszkanie w kamienicy po remoncie|37 m2| Pruszków

Mieszkanie na sprzedaż,
Pruszków, Ignacego Daszyńskiego

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie na I - piętrze 37,05 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym (2-pokoje, przestronna kawalerka lub 2 -mikrokawalerki) w znakomitej lokalizacji, na cichej ulicy Daszyńskiego, która jednocześnie jest w samym centrum Pruszkowa (stacja PKP 400 m)

Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny, co jest zarówno atrakcyjne dla inwestorów jak i dla młodej rodziny na początek. Dla inwestora jest szansa na zrobienie 2 mikro-kawalerek na jednej KW co zwiększy zwrot z inwestycji.


W mieszkaniu została część ścian zostawiona z surową czerwoną cegłą, która pięknie się prezentuje po wypiaskowaniu i daję możliwości niedużym nakładem finansowym wykończyć mieszkanie w stylu loftowym.
Mieszkanie jest w stanie do wykończenia (instalację są nowe i okna też), więc przyszły nabywca może zrobić wykończenie wg. własnego gustu i oczekiwania.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduję się w przedwojennej kamienicy, która przeszła gruntowny remont, klatka schodowa na ten moment jest w trakcie remontu, natomiast wszystkie instalację w budynku zostały świeżo wymienione oraz świeżo zrobiona elewacja jak i dach.

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się na I piętrze przedwojennej kamienicy w centrum Pruszkowa, przy ulicy Ignacego Daszyńskiego, która jest cichą i spokojną ulicą. Dworzec PKP jest zaledwie 400 metrów od kamienicy, co z kolei przekłada się na szybki dojazd do Warszawy i okolic.


W pobliżu znajdują się największe parki Pruszkowa (Park Kościuszki, Anielin, Potulickich) co jest dodatkowym atutem dla tych, którzy lubią biegać lub spacerować na świeżym powietrzu. Na terenie parków istnieje możliwość czynnego wypoczynku, panują w nich cisza i spokój.


W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy i usługi oraz inne niezbędne instytucje, które z pewnością ułatwią codzienne życie.


Uwzględniając lokalizację mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, a więc jest dobrym ulokowaniem kapitału w tym niestabilnym czasie.Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. 

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Illia Marchenko
Nieprawidłowy adres E-mail