2 674 890 PLN (27 000 PLN / m2)

Apartament z widokiem na panoramę miasta

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Plac Czesława Niemena

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu na warszawskim Żoliborzu Artystycznym.  • Ekskluzywny Apartament o  powierzchni 99.07 m2  na ostatnim piętrze w stanie deweloperskim

  • Apartament z przepięknym widokiem na zachód i północ

  • Lokalizacja blisko centrum miasta

  • Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości są ogromne powierzchnie okien oraz przestronny taras o powierzchni prawie 40 m2.ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMU PROMOCYJNEGO - jeśli nie ma go przy ofercie - prosimy o kontakt

Lokal do indywidualnej aranżacji wnętrz.


  • Przyłącza wodnokanalizacyjne pozwalają na zaaranżowanie pomieszczeń według własnych pomysłów i potrzeb co dodatkowo uatrakcyjnia całą nieruchomość.

  • Można tam stworzyć zarówno przestrzenie otwarte jak i wydzielić więcej zamkniętych pomieszczeń, co na pewno nie wpłynie na oświetlenie w mieszkaniu ani wizualnie go nie pomniejszy.

  • Prestiżowy budynek usytuowany pośród zieleni, otoczony eleganckimi fosami daje wrażenie luksusu, a przede wszystkim stwarza zdrowy mikroklimat, którego nie zaznamy w ścisłym centrum.

  • Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym usytuowane najwygodniej jak to możliwe, blisko wejścia i windy.


Nowoczesne, bardzo dobrze zorganizowane osiedle z pełną infrastrukturą usługowo - handlową, także restauracje czy kawiarnie.ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. 

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Film o nieruchomości
Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Albert Madejski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.