7 000 000 EUR (23 EUR / m2)

Obiekt narciarski, hotel, restauracja, Turcja

Obiekt rekreacyjno-sportowy na sprzedaż,
Bursa, Uludag

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż niesamowity obiekt narciarski oraz hotel w przepięknych górach Uludağ  położonych w północnej prowincji urokliwej Bursy. 

Hotel Beceren, jeden z hoteli regionalnych, jest drugim prywatnym hotelem w Uludağ z budynkiem, który rodzina Beceren, obsługująca Uludağ od 1947 roku, rozpoczęła swoją działalność w 1971 roku po różnych przedsięwzięciach. Naprzeciwko hotelu znajduje się kawiarnia o tej samej nazwie, która również należy do Beceren. W budynku kawiarni znajduje się również restauracja A La Carte, market, wypożyczalnia/sprzedaż sprzętu narciarskiego i sprzętu, butiki oraz narciarnia i szkółka narciarska. Specjalności kawiarni to gorąca czekolada, sahlep, grzane wino i oczywiście pieczywo kiełbaskowe. 

Hotel posiada 66 pokoi, a kawiarnia 9 pokoi. Spośród nich 65 to pokoje standardowe, 7 to apartamenty, a 3 to pokoje rodzinne. Połowa pokoi ma widok na tor, a połowa na las.

Inwestycja sprzedawana jest w całości za cene 7,000,000 euro. 
Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność
www.beceren.com.tr Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do ofert nieruchomości jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Agata Stepnowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.