Budynek magazynowo-biurowy, 340mkw hal

Magazyn z biurami na sprzedaż
2 124 800 PLN , Pow. 2 656 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
2 656 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Targówek , Łodygowa
Numer oferty:
BLN496962
Cena za m2:
800 PLN
Działka przy ul. Łodygowej (o wymiarach 23m x 136m) z budynkami do wykończenia, o powierzchni ok. 700mkw powierzchni całkowitej + poddasze.
Na parterze znajdują się dwie hale po 165mkw każda, o wysokości H=4,40m
Budynki nie posiadają instalacji.
Wszystkie media w ul. Łodygowej

Nieruchomość jest objęta planem miejscowym, który przewiduje trasę szybkiego ruchu. W najbliższym czasie GDDKiA nie planuje inwestycji 

Zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do ofert nieruchomości jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail