3 990 000 PLN (6 650 PLN / m2)

Inwestycja pod hotel, logistyke lub inne usługi

Hotel/Pensjonat na sprzedaż,
Grajewo, Kopernika

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Unikalna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w sercu Grajewa!

Mamy przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową okazję inwestycyjną w malowniczym Grajewie. Ta obszerna działka o powierzchni 10 600 m² oferuje nieograniczone możliwości rozwoju i wykorzystania dzięki swojemu strategicznemu położeniu oraz dostępowi do wszystkich niezbędnych mediów.

Położenie geograficzne: To jest to, co sprawia, że ta nieruchomość jest tak wyjątkowa. Grajewo leży na pograniczu Mazur i Podlasia, otoczone malowniczymi jeziorami i piękną przyrodą. To idealne miejsce dla inwestycji związanych z turystyką, rekreacją i biznesem.

Aktualne usługi hotelarskie: Obecnie na działce funkcjonują usługi hotelarskie, co stanowi solidną bazę dla kontynuacji tego biznesu. Ale to tylko początek możliwości, jakie ta nieruchomość ma do zaoferowania.

Staw i Jacuzzi: Dodatkowym atutem jest przepiękny staw o wymiarach, który dodaje uroku temu miejscu. Dodatkowo, Jacuzzi pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni relaksacyjnej dla gości lub mieszkańców.

Potencjał inwestycyjny: To miejsce stworzone jest do marzeń inwestora. W otoczeniu znajduje się wiele miejsc usługowych, co daje możliwość różnorodnych inwestycji, takich jak:

- Stacja paliw: Znajdując się w strategicznym punkcie, można rozważyć budowę stacji paliw, obsługującej zarówno lokalną społeczność, jak i ruch turystyczny.
- Fabryka lub zakład produkcyjny: Dzięki dogodnym połączeniom drogowym i bliskości do innych firm, działka ta może stać się idealnym miejscem dla nowej fabryki lub zakładu produkcyjnego.
- Ośrodek rekreacyjny: Wraz z obecnym Jacuzzi i stawem, można stworzyć ośrodek rekreacyjny, który przyciągnie turystów i miłośników Podlasia.

Kontynuacja hotelarstwa: Istnieje również możliwość kontynuacji hotelarstwa, zwłaszcza że Grajewo to atrakcyjna destynacja pod wieloma względami .

Wszelkie media: Nieruchomość jest podłączona do wszystkich niezbędnych mediów, co ułatwia rozwijanie dowolnego rodzaju działalności.

Ta nieruchomość to prawdziwa perełka inwestycyjna. Skontaktuj się ze mną już teraz, a pomogę Ci odkryć wszystkie możliwości, jakie ona oferuje. Odkryj szansę na rozwinięcie swojego biznesu w jednym z najbardziej obiecujących miejsc na Podlasiu!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do ofert nieruchomości jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Agata Stepnowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.