329 000 PLN (103 PLN / m2)

Działka Budowlana Werdun

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Werdun, Górna Droga

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3203 mkw oraz udział w drodze wewnętrznej ok. 500 m² we wsi Werdun, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński.


Wymiary działki: 130 m x 25 m.

LOKALIZACJA 


Działka jest oddalona od ścisłego centrum Warszawy 36 km w linii prostej. Jadąc samochodem przez Tarczyn odległość działki wynosi 42 km. Najszybszy dojazd z Warszawy jest trasą S8 a następnie Aleją Krakowską do Tarczyna. Od Tarczyna jest 8 km jadąc w kierunku Mszczonowa.

Za kilka miesięcy oddana zostanie do użytku trasa S7 z lotniska Chopina do węzła Tarczyn, więc dojazd do działki będzie jeszcze szybszy i łatwiejszy.

W odległości ok 20 km od działki jest oddalony największy w Polsce park wodny Suntago koło Mszczonowa.

DZIAŁKA 

Działka jest w całości budowlana i bez problemu można ją podzielić na trzy mniejsze działki z trzema oddzielnymi domami jednorodzinnymi.

Obejmuje ją świeży plan zagospodarowania przestrzennego, który wszedł w życie pod koniec 2020 roku.

Działka znajduje się przy samym lesie i przy drodze gminnej asfaltowej. Z trzech stron otaczają ją drzewa i zarośla. Znajduje się ona na granicy wsi Werdun i Many.

We wsi jest sklep spożywczy, szkoła podstawowa i kościół oddalone ok 1 km, natomiast w odległości ok 800 m, znajduje się nowo zbudowany plac zabaw dla dzieci. Linia kolejowa przebiega w lini prostej ok 500 m od działki, po której co jakiś czas jeżdżą pociągi towarowe. Koło działki przejeżdża PKS dwa razy dziennie. 

Jest planowane uruchomienie pociągu osobowego jadącego do Warszawy przez Piaseczno. Stacja ma znajdować się w sąsiedniej wsi około 1800 metrów od działki.

Przy samej działce przebiega wodociąg. Została również podpisana na początku lipca 2022 umowa z PGE na przyłączenie działki do linii energetycznej. Koszt tego podłączenia według umowy ma wynieść około 4500 PLN.

Działka została gruntownie uporządkowana. Zostały wykarczowane wszelkie zarośla wraz z korzeniami, teren został  wyrównany i posiany  trawą.

Droga wewnętrzna została utwardzona kruszywem na długości około 50 metrów licząc od asfaltu, zatem nie ma żadnego problemu z wjazdem na działkę.

Zapraszam do kontaktu :) 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Hubert Wasilewski
Nieprawidłowy adres E-mail