165 000 PLN (78 PLN / m2)

Działka z lasem, nad Bugiem, dojazd do S8 w 10 min - Sprzedane

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Dręszew

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2124 m2. Zainteresuje osoby, które marzą o wybudowaniu domu w sercu swojego prywatnego lasu.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Dręszew - niewielka miejscowość w gminie Dąbrówka, w powiecie wołomińskim, przez którą wije się i tworzy liczne rozlewiska rzeka Bug. To ona czyni z tej okolicy raj dla amatorów wędkowania, którzy przy odrobinie szczęścia złowią dorodnego suma czy szczupaka. To także lokalizacja odpowiednia dla miłośników przyrody, którzy lubią odpoczywać na łonie natury i odkrywać jej uroki.
Atutem działki jest jej bezpośrednie połączenie z drogą asfaltową. Zmotoryzowani dotrą do trasy S8 w 10 min. Dojazd do centrum Warszawy wymaga pokonania ok. 50 km, do Dąbrówki ok. 3,5 km. W promieniu 1 km są dwa sklepy spożywcze.


CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI
Działka o łącznej powierzchni 2124 m2, powstała z połączenia dwóch osobnych działek (sprzedaż obu obligatoryjna). Kształt zbliżony do prostokąta (wymiary 33m x 66m) ułatwi jej przyszłe zagospodarowanie. Działka z wieloletnim drzewostanem, który zapewni intymność i spokój. Teren lekko nachylony w kierunku ulicy Mariańskiej, z wyraźną różnicą poziomów gruntu w połowie długości działki. Uzbrojona. Wodociąg znajduje się w drodze gminnej, gaz oraz prąd przy bocznej krawędzi. Sąsiednie działki posiadają zabudowania.

MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem podstawowym pod mieszkalnictwo jednorodzinne. Dopuszcza się realizację obiektów mieszkaniowo-pensjonatowych, letniskowych, obiektów i urządzeń związanych z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną, nieuciążliwą działalność gospodarczą i komunalną. Dla zabudowy jednorodzinnej intensywność zabudowy 0,3-0,4, linia zabudowy minimum 8 m od krawędzi jezdni. Dopuszczalne usytułowanie budynków w odległości mniejszej niż 3 m lub przy granicy działki.

Gorąco polecam. 

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Anna Sokół-Kifner

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.