2 775 000 PLN (7 786 PLN / m2)

Dom na cele inwestycyjne

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Ząbki, Powstańców

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

W bardzo rozbudowanej części Ząbek (osiedla wielomieszkaniowe i strefa z domami wolnostojacymi) przy ul. Powstańców prezentujemy dom o łącznej powierzchni 356,40 m2 na działce o pow. 600 m2.

Budynek wybudowany w 2011 roku jest obiektem handlowo-usługowo-mieszkalnym. 
Budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym z własnym ujęciem wody, kanalizacją miejską, instalacją elektryczną i gazową.

Pomieszczenia na parterze i pierwszym piętrze od wielu lat wynajmowane są na prywatne przedszkole.
Na piętrze drugim o pow. 104,25 m2 obecnie jest mieszkanie 4-pokojowe (3 sypialnie, salon z otwartą z osobnym oknem kuchnią) dwie duże łazienki, garderoba, dwa przestronne balkony. W pierwotnej wersji były tam 3 osobne kawalerki.
Piętro drugie (obecnie mieszkanie) znakomicie nadaje się na gabinety sensoryczne, szkołę językową lub inną działalność gospodarczą potrzebną w tak zaludnionym mieście.

Zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy w ofercie takiego domu na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaproponować naprawdę wiele propozycji ofert nieruchomości na sprzedaż, także ma dostęp do domów, które jeszcze nie są wystawione na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego domu.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plany Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Maria Krycka
Nieprawidłowy adres E-mail