1 399 000 PLN (8 087 PLN / m2)

Ostatnia połówka bliźniaka w tak dobrej cenie!

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż,
Falenty Nowe, Droga Hrabska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Ostatnia połówka bliźniaka w tak dobrej cenie nieopodal stolicy!

Link do wizualizacji:
http://drogahrabska.pl/domy-2022.html

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Falenty Nowe. Jest to zaledwie 15 min. od Warszawy. Bardzo łatwy i szybki dojazd do A2 i S8. ✈Do lotniska zaledwie 20 minut.

Na parterze budynku zaprojektowano otwartą przestrzeń dzienną z holem, salonem, aneksem jadalnym i kuchnią oraz pomieszczeniem do przechowywania żywności. Jest też toaleta. Mieści się tu także duży, dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia.

Na piętrze znajduje się apartament z dużą sypialnią, łazienką i garderobą, dwie sypialnie z łazienką, oraz dodatkowy pokój (gabinet, sypialnia dla gości).

Powierzchnia użytkowa nieruchomości to:
140 m2 (dodatkowo możliwość zagospodarowania poddasza ok. 50m2)
garaż dwustanowiskowy 33 m2

Powierzchnia działki to 475 m2.

Atuty nieruchomości to:


 • pompa ciepła

 • energooszczędność: materiały budowlane: szlifowana cegła

 • Protherm, 20 cm styropian, ocieplony strop od strony poddasza,

 • okna, drzwi i bramy garażowe energooszczędne,

 • duża kubatura: wys 2,8 m parter, 2,7 m piętro

 • bardzo dobre doświetlenie ze względu na duże okna

 • dom jak wolnostojący, ponieważ nie ma ściany z sąsiadem z wyjątkiem ściany podwójnego garażu

 • świetny rozkład pomieszczeń (garderoba, spiżarnia pralnia w kotłowni)

 • ogrzewanie podłogowe

 • brama ogrodzenia przesuwna z możliwością parkowania na podjeździe

 • w cenie nieruchomości, wykonane podjazdy i tarasy.Pojedynczy dom przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny, o zwartej bryle, zbudowany na planie prostokąta, z wbudowanym garażem dwustanowiskowym.
Prosta bryła, nowoczesny, architektoniczny wyraz, połączony z funkcjonalnym wnętrzem, daje bardzo korzystne połączenie dla funkcjonalności.
Dom, mimo, że nie ma dużej powierzchni użytkowej, sprawia wrażenie przestronnego i komfortowego.

Falenty Nowe to malownicza miejscowość i południowa dzielnica Raszyna położona w otoczeniu zieleni, bezpośrednio sąsiadująca z południowymi dzielnicami Warszawy. Świetna lokalizacja zapewnia ciszę, piękne widoki na panoramę Warszawy cieszą oko, a prywatny dostęp do rzeki jest bardzo kuszący dla tych którzy cenią sobie spokój oraz kontakt z naturą. Droga zamknięta daje położeniu nieruchomości wydźwięk osiedla zamkniętego.

Nie zwlekaj zanim ktoś inny dobrze ulokuje swój kapitał, podczas gdy Ty się jeszcze zastanawiasz. 
Z przyjemnością pokażę Ci to miejsce, które właśnie na Ciebie czeka.

Zadzwoń! omówimy szczegóły.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy w ofercie takiego domu na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaproponować naprawdę wiele propozycji ofert nieruchomości na sprzedaż, także ma dostęp do domów, które jeszcze nie są wystawione na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego domu.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plany Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Sylwia Ilnicka
Nieprawidłowy adres E-mail