260 000 PLN (1 040 PLN / m2)

Dom ze Stodołą idealna Winnica lub Agroturystyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Andrzejów

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości


Dom z budynkami gospodarczymi z 1980 rok z ziemią roln 3,3ha z lasem i dostępem do rzeki Zwoleńki.

Idealne, ciche i spokojne miejsce na agroturystykę, winnice (nachylenie południe).
Czyste powietrze, zielona okolica, w okolicy łowiska, rezerwaty, Wisła 3km, Kazimierz Dolny, Puławy. Warszawa 1,5h trasą na Lublin.

Adres: Andrzejów, gm. Przyłęk.

Część mieszkalna: 45m2,
Stodoła: parter 150m2, poddasze 200m2
Działka przy domu 1500m2 ogrodzona.
Ziemia rolna 3,3ha zalesiona w części przy rzece.

Możliwość dokupienia większej ilości działek rolnych i leśnych w sąsiedztwie.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy w ofercie takiego domu na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaproponować naprawdę wiele propozycji ofert nieruchomości na sprzedaż, także ma dostęp do domów, które jeszcze nie są wystawione na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego domu.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plany Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Daniel Guth
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.