Tatiana  Gwiazda
Białe Lwy - Nieruchomości

Świadczę usługi pośrednictwa na warszawskim rynku nieruchomości od 2010 r.

W tym czasie sprzedałam ok. 100 nieruchomości różnego rodzaju i charakteru. Po 2-3-ch latach pracy w tym zawodzie, zaczęłam sprzedawać nieruchomości na warunkach umowy Ekskluzywnej, ponieważ chciałam zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość usługi pośrednictwa. Ponieważ zrozumiałam, że tylko na warunkach umowy Ekskluzywnej mogę dać z siebie wszystko, w ten sposób gwarantując Klientowi droższą i skuteczniejszą sprzedaż Jego ukochanej i wyjątkowej nieruchomości.

Potocznie mówi się na to też "umowa na wyłączność". Semantyczna konotacja słowa „wyłączność” jest niezbyt dobra, ponieważ gdzieś wydaje się być ukryte: ograniczanie, blokowanie i inne typowe, punktowane przez Klienta, zastrzeżenia wobec tej formy współpracy. A jest wręcz przeciwnie. Ta forma współpracy oznacza bardzo szerokie możliwości dla Klienta. Co do samej nazwy, to osobiście jestem zwolenniczką używania terminologii „umowa ekskluzywna” – czyli nazewnictwa stosowanego dla umów wyłącznych w innych krajach, chociażby w USA, gdzie od lat w ogóle już nie funkcjonuje inny rodzaj umów.
Owszem, jestem mocno przekonana do powyższej formuły realizacji sprzedażowych i innych inwestycyjnych celów moich Klientów, aczkolwiek w codziennej pracy często niestety doświadczam negatywnego nastawienia co do współpracy z Pośrednikiem na zasadach umowy Ekskluzywnej. Wynika to z głębokiej niewiedzy o tym, co tak naprawdę oznacza Wyłączność. No bo i skąd Klient może o tym dużo wiedzieć? Nie sprzedajemy często nieruchomości - niekiedy może to się nam przydarzyć 1-2 razy w przeciągu całego życia.. Wynikać to także może z powielania opinii o „wyłącznościach” zasłyszanych w taksówce, w budce z warzywami, albo u znajomego prawnika specjalizującego się w rozwodach etc, etc.. Ale głęboko wierzę w fakt, że i na naszym polskim rynku nieruchomości Klient w końcu doceni współpracę z Pośrednikiem na zasadach umowie Ekskluzywnej, a przynajmniej mocno trzymam za to kciuki :).
Posiadam licencję Pośrednika w Obrocie nieruchomościami nr 24909 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. 
W mojej pracy, jak i w życiu prywatnym, wysoko cenię empatię i zwyczajną życzliwość ludzi do siebie nawzajem, uczciwość i zaufanie, profesjonalność i klarowność w działaniach.

Fascynuję mnie fotografowanie nieruchomości, krajobrazów i innych ujęć pięknej natury.

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta