Karolina Kopeć

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

881 223 758


Jestem doradcą ds. nieruchomości z doświadczeniem w zakresie wyceny nieruchomości. Ukończyłam w tym kierunku studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej i aktualnie jestem w trakcie uzyskiwania uprawnień rzeczoznawcy majątkowego.

Wcześniej przez 7 lat pracowałam jako stewardessa w zagranicznych liniach lotniczych. Była to dla mnie zarówno wspaniała przygoda, jak też ogromna lekcja z obsługi klienta, komunikacji, odporności na stres, nastawienia na rozwiązania. Te doświadczenia okazują niezwykle przydatne w mojej aktualnej pracy!

Jako doradca ds. nieruchomości stawiam na profesjonalizm i skuteczną komunikację. Zawsze staram się znaleźć i odpowiednio podkreślić potencjał nieruchomości, a także – co często okazuje się nawet ważniejsze – zadbać o to, by moi klienci dokładnie wiedzieli, co i dlaczego robię, aby sprzedać lub wynająć ich nieruchomość.

Poza wyceną nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej, ukończyłam studia na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od zawsze lubiłam podróżować, a w ostatnim czasie przede wszystkim
przemierzam Europę przyczepą kempingową. Wolny czas chętnie spędzam w kuchni, przygotowując dania kuchni azjatyckiej.

Pozdrawiam,
Karolina Kopeć

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.