Anna Sokół-Kifner

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie, woj. pomorskie

Telefon:

783998175


Zmieniam oblicze nieruchomości. Potrafię na nowo odkryć i wyeksponować potencjał tak, aby nabywca mógł się w niej łatwiej zakochać i kupić.

Od wielu lat pomagam ludziom w realizacji planów i spełnianiu marzeń o własnym domu. Dobro moich Klientów zawsze stawiam na pierwszym miejscu, a w powierzone mi zadania wkładam całe serce. Klienci cenią mnie przede wszystkim za profesjonalizm, skuteczność i uczciwość.

Posiadam licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN nr 26571. Chcę świadczyć coraz lepsze usługi, dlatego nieustannie rozwijam swoje kompetencje na licznych szkoleniach i spotkaniach branżowych. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą. Największą nagrodą za dobrze wykonaną pracę są polecenia i rekomendacje od moich Klientów.

Dlaczego warto mi zaufać? Podobno "Ludzie z wielką pasją mogą sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe". Jestem miłośniczką nieruchomości. Jestem osobą z pasją. Jestem po to, by uwolnić Klientów od bolączek i zmartwień związanych ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości.

W życiu prywatnym spełniam się jako szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieci. Dopieszczam ich domowymi wypiekami bo wierzę, że odrobina słodkości to podstawa zrozumienia i nawiązania relacji. W czasie wolnym uwielbiam długie spacery brzegiem morza. Tam rodzą mi się w głowie najlepsze pomysły.

Można się ze mną komunikować również w języku angielskim. If you need my help with the real estate business, call me.

Anna Sokół-Kifner Referencje Nieruchomości Białe Lwy

Anna Kifner - nieruchomości

Anna Sokół-Kifner opinia o agencie

Anna Sokół - Kifner Referencje

Anna Sokół-Kifner

Anna Sokół-KifnerAktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.